Hockey uitslagen

Op deze pagina een overzicht van de hockey uitslagen van Tilburg MB1 in de verschillende hockey competities. Plus een overzicht van de eindstanden in de hockeycompetitie voor de meiden van Tilburg MB1.

Uitslagen Tilburg MB1 lente competitie 2006/2007

DatumThuisUitUitslag
19 mei 2007Oss MB1Tilburg MB10-2
12 mei 2007Tilburg MB1Pelikaan MB12-1
28 apr 2007Nuenen MB1Tilburg MB11-1
21 apr 2007HOD MB1Tilburg MB11-1
14 apr 2007Tilburg MB1Goirle MB13-2
31 mrt 2007Tilburg MB1Oss MB11-4
24 mrt 2007Pelikaan MB1Tilburg MB11-1
11 mrt 2007Tilburg MB1Nuenen MB13-2
11 mrt 2007Tilburg MB1HOD MB14-0
3 mrt 2007Goirle MB1Tilburg MB11-2

Hockey uitslagen van Tilburg MB1 zaalcompetitie 2006/2007

De hockey uitslagen van de meiden in de gespeelde zaalhockey competitie

DatumThuisUitUitslag
10 feb 2007Oss MB1Tilburg MB14-1
4 feb 2007Concordia MB1Tilburg MB14-1
28 jan 2007Tilburg MB1Mierlo MB13-2
7 jan 2007Tilburg MB1EMHC MB16-5
6 jan 2007EMHC MB1Tilburg MB12-3
30 dec 2006Tilburg MB1Concordia MB13-1
24 dec 2006Geel Zwart MB1Tilburg MB12-7
16 dec 2006Mierlo MB1Tilburg MB11-3
10 dec 2006Tilburg MB1Geel Zwart MB110-4
3 dec 2006Tilburg MB1Oss MB14-1

Hockey uitslagen van MB1 veld competitie 2006/2007

DatumThuisUitUitslag
25 nov 2006Den Bosch MB1Tilburg MB11-2
18 nov 2006Tilburg MB1Hod MB13-0
11 nov 2006Concordia MB1Tilburg MB11-0
4 nov 2006Forward MB1Tilburg MB11-0
28 okt 2006Tilburg MB1Mep MB14-0
7 okt 2006Tilburg MB1Den Bosch MB28-1
7 okt 2006Hod MB1Tilburg MB13-2
23 sept 2006Tilburg MB1Concordia MB10-0
16 sept 2006Tilburg MB1Forward MB10-1
9 sept 2006MEP MB1Tilburg MB11-4

Eindstanden in de verschillende hockey competities

Stand TMHC Tilburg MB1 Sub-topklasse Meisjes B Lente

De eindstand in de hockey competitive gespeeld in het voorjaar.

NrTeamnaamGSGWGLVLPt
1Pelikaan MB11072123
2Tilburg MB11063121
3Nuenen MB1841313
4Oss MB11041513
5HOD MB192167
5Goirle MB1101275

Stand in de zaal MB1 Meisjes B overgangsklasse

De eindstand in de zaalhockey competitie van Tilburg MB1

NrTeamnaamGSGWGLVLPt
1Tilburg MB11080224
2Concordia MB1962120
5Mierlo MB11042414
4Oss MB1941413
5EMHC MB11031610
6Geel Zwart MB1101093

Stand in de poule MB1 Sub-topklasse Meisjes B

De eindstand in de veld hockey competitie in de sub topklasse voor de meiden van Tilburg MB1

NrTeamnaamGSGWGLVLPt
1Forward MB11080224
2Concordia MB11062220
3HOD MB11052317
4Tilburg MB11051416
5MEP MB1102177
6Den Bosch MB2101093